EXACT • ul. Brukowa 6 • 05-092 Łomianki
Masz pytania? Tel. 22­ 774 01 52 | 22­ 774 56 60 | exact@exact.net.pl

O firmie

Firma EXACT jest bezpośrednim importerem i dystrybutorem szeregu artykułów przemysłowych z Chin. Nasze produkty pochodzą wyłącznie od wytwórców starannie wyselekcjonowanych podczas długiej i żmudnej procedury weryfikacyjnej. Najczęściej są to liderzy w swojej branży, stosujący najnowsze światowe technologie. Zaopatrujący się u nas klienci otrzymują dzięki temu gwarancję jakości i nowoczesności produktu. Naszą ambicją jest również oferowanie najniższych, w stosunku do danej jakości, cen na rynku polskim. Osiągamy to dzięki dwóm czynnikom:
  • nasze ceny zakupu są wynegocjowane na najniższym z możliwych poziomie,
  • nasza struktura organizacyjna jest maksymalnie uproszczona, docieramy bezpośrednio do odbiorców, tak więc w cenę produktu nie jest wliczany koszt utrzymania całego łańcucha lokalnych przedstawicielstw, pośredników, agentów itp.
Współpracujący z nami klienci uzyskują zatem te wszystkie korzyści, które płyną z handlu z Chinami, jednocześnie nie ryzykując tego wszystkiego, co jest również z tym handlem związane ! Naszą misją jest dostarczanie wyrobów o gwarantowanej jakości, po możliwie najniższych cenach, jeśli to możliwe - bezpośrednio do odbiorców. Produkty jakie oferujemy to między innymi: systemy wystawiennicze, pop up, roll up, stoisko promocyjne, l-banner stand, frontlit, banner, one way vision, ścianka wystawiennicza, mesh, papier fotograficzny, canvas, potykacz, stojaki na ulotki, stojki reklamowe, x-banner stand, taśma odblaskowa, taśma fluorescencyjna, taśma strzegawcza, kamizelki ostrzegawcze, pajączek.

O firmie

Roll Up Outdoor dwustronny VT
zobacz »