EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Im więcej nośników reklamowych będziemy wykorzystywali, tym większa jest szansa, że nasza działalność nie ujdzie uwadze szerokiego grona potencjalnych klientów. Oprócz liczebności warto jednak zadbać także o różnorodność form, która sprawi, że szansę ich dostrzeżenia będą mieli wszyscy. Nawet jeśli mamy efektownie przygotowany szyld i witrynę, warto jeszcze wyposażyć się w potykacz. To tanie, proste i bardzo skuteczne narzędzie.

Spostrzegawczość przechodniów jest różna. Warto jej pomóc

Przygotowując obiekty, w których prowadzić będziemy działalność dużą uwagę przywiązujemy do łatwości ich identyfikacji z dużej odległości, co możliwe będzie, jeśli kluczowe nośniki nie będą przeładowane treścią i zachowają wysoką czytelność. Jednocześnie jednak pozostają one trudno dostrzegalne dla przechodniów przemykających wzdłuż tej samej strony ulicy. Potykacz reklamowy sprawia jednak, że wyposażonego w niego miejsca nie będzie tak łatwo przeoczyć. To jest zastosowanie, w którym nośnik taki wykazuje znakomitą skuteczność i jest w stanie zauważalnie podnieść zainteresowanie promowanym miejscom, zwłaszcza takim, do których duża część klientów wstępuje mniej lub bardziej spontanicznie, a więc m.in. lokalom gastronomicznym czy sklepom spożywczym.

Potykacz doskonale sprawdza się także wewnątrz jako dodatkowy nośnik treści wymagającej szczególnego wyeksponowania – np. dotyczącej czasowej promocji. Szeroki asortyment firmy Exact obejmuje wyroby o zróżnicowanych konstrukcjach, dzięki czemu bez najmniejszego trudu można u nas znaleźć dokładnie taki, jaki najlepiej będzie odpowiadał potrzebom wynikającym z konkretnego zastosowania. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty!

Sprawdź gdzie możesz postawić taką reklamę

Wielka skuteczność potykaczy jako nośników stosowanych na lub przy chodnikach spowodowała, że na naszych ulicach już wiele lat temu po postu się od nich zaroiło. Włodarze niektórych miast w trosce o wygodę poruszania się pieszych podjęli więc z nimi walkę. Warto więc ustalić, czy możemy taki element zastosować na publicznym chodniku, jeśli w miejscu, w którym prowadzimy działalność nie dysponujemy dostateczną ilością miejsca na terenie będącym pod naszym zarządem czy w użytkowaniu. Jest to jednak problem nielicznych miejscowości. W większości ograniczeń takich nie ma. Niezależnie od tego jednak, zajęcia pasa drogi – do którego należy przecież chodnik – wymaga uzyskania pozwolenie jej zarządcy, jako że ustawa o drogach publicznych zasadniczo wyklucza umieszczanie w nim czegokolwiek, co nie jest związane z potrzebami zarządzania nimi ani ruchu – decyzją administracyjną możemy być jednak z tego zakazu wyłączeni, co wiąże się z koniecznością ponoszenia opłaty – niewielkiej jednak, symbolicznej zwłaszcza w porównaniu z zyskiem, jaki płynąć będzie z ustawienia odpowiedniego do danego przeznaczenia potykacza z naniesioną atrakcyjną treścią.