EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Metod na dotarcie do potencjalnych klientów jest bardzo wiele. Tak naprawdę niemal każda może okazać się skuteczna – istotne jest to, by sposób, w jaki ją zastosujemy, cechował się odpowiednio wysoką efektywnością. Wówczas redukujemy zbędne koszty takiego przedsięwzięcia i możemy sobie pozwolić na podniesienie jakości przygotowywanych materiałów. Ulotki to wciąż doskonałe narzędzie – trzeba jedynie umiejętnie je zastosować.

Pamięć jest zawodna, ulotka w kieszeni pozostaje

Mimo upływu lat i rosnącego znaczenia mediów elektronicznych, wszelkiego typu druki wciąż stanowią szeroko wykorzystywane narzędzie promocji. Każdego dnia na ekranach użytkowanych przez nas urządzeń migają nam niezliczone reklamy i potrzeba naprawdę wielokrotnego kontaktu z taką treścią by dobrze zapadła nam w pamięć jeśli nie stanowiła bezpośredniej odpowiedzi na jakieś zapotrzebowanie. Ulotka zaś, którą możemy wziąć do kieszeni by zapoznać się z jej treścią w dowolnym momencie i powrócić do zainteresowania daną ofertą, jest jednym z najlepszych sposobów na to, by od razu pozyskać potencjalnego odbiorcę danego wyrobu czy usługi. Trzeba jedynie dołożyć starań, aby trafiła we właściwe ręce.

Jeśli otwarłszy skrzynkę pocztową znajdujemy w niej wiele druków tego rodzaju, zazwyczaj żaden nie jest w stanie skutecznie wzbudzić naszego zainteresowania i po prostu natychmiast je wyrzucamy. Tym bardziej, że rzadko charakteryzują się one bardziej efektowną formą – inaczej być nie może, jako że dystrybucja do losowych osób, także np. prowadzona na ulicy, wymaga ich bardzo dużej ilości, aby ten nikły procent potencjalnie zainteresowanych stanowił istotne grono. Z ulotką, najlepiej nieco lepiej wydrukowaną i zasobną w obszerniejszą treść, warto oczekiwać wszędzie tam, gdzie nasz przyszły klient przyjdzie sam.

Dobry stojak na ulotki przyda się wszędzie

O zainteresowaniu konkretną ofertą mogą decydować impulsywne decyzje i przypadkowe czynniki. Obsługa punktu handlowego, usługowego, stoiska promocyjnego, ekspozycji targowej czy jakiekolwiek innego miejsca, w którym oczekiwać będziemy na potencjalnych odbiorców, niejednokrotnie może nie nadążać z udzieleniem wyczerpujących informacji im wszystkim – ich cierpliwość, zwłaszcza jeśli dopiero zastanawiają się nad skorzystaniem z określonych propozycji, bywa tymczasem ograniczona. Możliwość pobrania ulotki jest wówczas rozwiązaniem najbardziej wygodnym dla obu stron i pozwala klientowi na spokojne zastanowienie się i powrót w dogodnym momencie.

Dlatego stojak na ulotki koniecznie powinien znajdować się wszędzie tam, gdzie możemy się go spodziewać. Szeroki asortyment firmy Exact obejmuje wyroby znakomite zarówno pod względem technicznym, jak i estetyki, w tym składane, doskonale nadające się na element wyposażenia ekspozycji tymczasowych. Bez najmniejszego trudu można znaleźć wśród nich takie, jakie najlepiej odpowiadać będą konkretnym potrzebom związanym ze stylistyką otoczenia, w którym zostaną zastosowane czy rodzajem kolportowanych druków. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.