EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Outdoorowe kampanie promocyjne wymagają specyficznych przygotowań. Liczy się nie tylko optymalny dobór prowadzenia działań marketingowych, ale też staranna selekcja środków przekazu. Każdy z nich odbiorcy traktują nieco inaczej – jest mnóstwo sposobów na skuteczne przyciągnięcie uwagi, ale nie każdy będzie równie dobry. Pod względem uniwersalności nikt i nic nie dorówna efektownie powiewającym flagom reklamowym.

Teleskopowy maszt flagowy EXACT osiąga imponujące 5 metrów wysokości

Niby to tylko powiewający kawałek barwnego materiału, ale w praktyce znakomicie spełnia swoją rolę. Jeśli zależy Ci na zbudowaniu świadomości marki wśród odbiorców, zaznajomieniu przedstawicieli grupy docelowej z brandem i identyfikacją wizualną – to będzie znakomity wybór. Różnej wielkości flagi reklamowe w przestrzeni publicznej pojawiają się coraz częściej, w najróżniejszych formach. Nie tylko na dużych słupach, umocowanych do podłoża, a też w formie przytwierdzonych do plecaków winderów czy chorągiewek na masztach przenośnych. Zwłaszcza to ostatnie rozwiązanie jest szczególnie godne uwagi, a w EXACT przygotowaliśmy specjalny typ tego rodzaju konstrukcji.

Flagi reklamowe potrzebują adekwatnego sprzętu do ich wyeksponowania

Większość mobilnych masztów ma raczej niewielkie rozmiary, do tego zmuszają do sporego wysiłku przy ich stawianiu i stabilizowaniu. Nasza firma dysponuje rozwiązaniem, które pozostawia tradycyjne nośniki daleko w tyle! Składająca się z 4 segmentów podstawa, po dociążeniu piaskiem lub wodą, jest praktycznie nie do wywrócenia. Cały maszt flagowy posiada dedykowaną konstrukcję, wszystkie elementy są mocno ze sobą połączone, a jednocześnie proste do rozłożenia. Samo przyczepienie flagi reklamowej też nie sprawia specjalnych trudności, podobnie jak wzniesienie jej na maksymalny pułap. Nawet przy silnym wietrze o sile 7 maszty z asortymentu EXACT pozostają idealnie zrównoważone!