EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Nie od dzisiaj wiadomo, że skoncentrowanie uwagi odbiorców na sobie to wcale nie takie proste zadanie, jak może się niektórym wydawać. Atrakcyjność samego przekazu reklamowego to jedna rzecz, ale już kwestia zachęcenia ludzi, by na nią spojrzeli, stanowi kompletnie odrębną kwestię. Obok treści liczy się forma – im rzadziej spotykana, tym lepiej. Dzięki naszym flagom reklamowym zdobędziesz zainteresowanie potencjalnych klientów, a za sprawą kilku dodatkowych rozwiązań efekt końcowy stanie się jeszcze silniejszy.

Flagi reklamowe wcale nie muszą stać cały czas w jednym miejscu. Można je przytwierdzić do masztu na plecaku

Efektowny, poruszający się na wietrze baner z pewnością zwraca na siebie uwagę. Co zrobić, aby nazwa firmy oraz zawarte na nośniku elementy identyfikacji wizualnej zdążyły się dobrze „zakorzenić” w świadomości obserwatorów? Trzeba dołożyć wszelkich starań, aby utrzymać spojrzenia odbiorców jak najdłużej. Właśnie tym zajmujemy się w firmie EXACT, tworząc kolejne flagi reklamowe oraz konstrukcje, na których mają się znaleźć. Obok tradycyjnych masztów, do postawienia na chodniku, wewnątrz hali targowej, zamocowania na dachu, ścianie lub wbicia w piasek na plaży, dysponujemy też plecakami. Lekkimi, wygodnymi, z praktycznymi kieszeniami w których osoby noszące mogą trzymać ulotki albo butelkę z wodą lub innym napojem. Taką mobilną reklamę z pewnością zobaczy znacznie więcej osób, niż flagę pozostającą w jednym miejscu przez cały czas. A jako że takie rozwiązanie wciąż nie jest powszechne, niecodzienny widok gwarantuje Twojej firmie wyróżnienie się z tłumu konkurencji.

Ruch przyciąga wzrok, dlatego ulotkarzy i hostessy warto wyposażyć dodatkowe materiały reklamowe

Do zbudowania trwałej świadomości marki w grupie docelowej potrzeba konsekwentnych działań, sporej dozy kreatywności oraz nieco czasu. Im częściej Twoi potencjalni klienci będą się stykać z flagami reklamowymi oraz innymi formami marketingowego przekazu, tym szybciej osiągniesz zamierzone cele. Do tego potrzeba wielu nośników, a te znajdziesz w asortymencie firmy EXACT. Nasze banery oraz maszty powstają z trwałych, stosunkowo prostych w utrzymaniu materiałów. Dzięki temu możesz korzystać z nich przez dłuższy czas, bez obawy o utratę pierwotnych walorów estetycznych. Długofalowe korzyści z przeprowadzenia kampanii outdoorowej są niezaprzeczalne, ich wartość z pewnością przewyższy poniesione koszty. Tym bardziej, że w EXACT wykonujemy flagi reklamowe po bardzo przystępnych cenach – zachęcamy do kontaktu i zapoznania się ze wszystkimi szczegółami naszej oferty!