EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Dla wielu firm logistyka jest prawdziwym utrapieniem. Mowa zarówno o wydajności pracy i efektywności rozmaitych procedur, jak też szeroko pojmowanych działaniach promocyjnych. Na przykład organizacja wyjazdu na branżowe wydarzenia w rodzaju konferencji i targów. Trzeba zarezerwować i opłacić stanowisko, przygotować scenariusz wystąpienia, stworzyć należytą oprawę, zbudować firmowe stoisko… Na wszystko wiecznie brakuje czasu. Tymczasem oferowane przez EXACT systemy reklamowe, takie jak mobilny stojak na ulotki, wyróżniają się wieloma użytecznymi funkcjonalnościami.

W marketingu liczą się wyrazistość i zaufanie. Firmowa ulotka wpływa na obie te rzeczy

Wyjazd na konferencję za każdym razem stanowi niemałe wyzwanie. Postrzeganie przedsiębiorstwa przez potencjalnych klientów oraz partnerów przez kilka kolejnych miesięcy w dużym stopniu zależy od tego, czy firmowe prezentacje i stoiska wywrą pozytywne wrażenie na odwiedzających. Absolutnie nie ma miejsca na jakiekolwiek niedociągnięcia. Opracowanie, a także właściwe wyeksponowanie materiałów promocyjnych należy uznać za jeden z kluczowych punktów programu przygotowań do targów. Nawet tak niepozorna rzecz jak stojak na ulotki może zaważyć na sukcesie bądź porażce. Trzeba zadbać zarówno o przyciągnięcie uwagi widzów, jak i sprawne zbudowanie stanowiska. Uwzględniliśmy te wszystkie detale podczas projektowania naszych produktów. Nośniki reklamowe EXACT wyróżniają się atrakcyjnym designem, ogromną wytrzymałością oraz pomysłową konstrukcją. Szczególnie składane stojaki na ulotki są wyjątkowo funkcjonalne. Nie dość, że gwarantują optymalną ekspozycję drukowanych materiałów, to jeszcze pozwalają zaoszczędzić mnóstwo czasu.

Niska waga i elastyczna forma stojaków zapewniają wygodny, szybki transport

W naszej ofercie mamy kilka modeli ekspozytorów, które z łatwością zmieszczą się w walizce lub torbie – dołączamy je do zamówień. Nie trzeba niczego zdejmować czy rozkręcać. Wystarczy parę zdecydowanych ruchów, aby stojak na ulotki złożyć jak harmonijkę do niewielkich rozmiarów. Tak samo działa to w drugą stronę: zamiast poświęcić paręnaście cennych minut na mocowanie półek do podstawy, trzeba tylko rozłożyć stelaż i ewentualnie poprawić ułożenie ulotek. Podobno czasu nie można kupić za żadne pieniądze. Owszem, ale jak widać na powyższym przykładzie wystarczy zainwestować w praktyczne rozwiązania, aby zyskać dodatkową chwilę na najpilniejsze sprawy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami nośników reklamowych oraz do kontaktu z przedstawicielami handlowymi firmy EXACT.