EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami, kontrahentami, przedstawicielami mediów i innymi osobami, przed którymi warto pokazać się w jak najlepszym świetle sprawia, że każde targi są wydarzeniem, do którego uczestniczące w nim przedsiębiorstwa przygotowują się z wielką uwagą. Aby miał on szansę stać się owocnym, niezbędne jest przygotowanie efektownego stoiska. Dzięki naszej ofercie zadaniu temu łatwo sprostać może każdy wystawca.

Od ogółu do szczegółu. Najważniejsze, to zostać zauważonym

Wyróżnienie się na tle innych wystawców podczas branżowych targów, gdzie wszystkie ekspozycje dotyczą często zbliżonych ofert, nie jest zadaniem łatwym, zwłaszcza jeśli akurat nie możemy pochwalić się wyrobem czy innym osiągnięciem, które sprawi, że już od pierwszych godzin trwania imprezy będziemy cieszyli się żywym zainteresowaniem dziennikarzy i innych uczestników. Spójna estetycznie, profesjonalnie przygotowana zabudowa targowa z atrakcyjnymi motywami graficznymi to skuteczny sposób na to, by mimo wszystko nie zniknąć w tym tłumie i przykuć uwagę szerokiego grona gości.

Nie mniej ważne jest jednak to, jak nasze stoisko prezentuje się w szczegółach. Oprawa towarzysząca pokazanej przez nas ofercie także będzie wszak obiektem mimowolnej często oceny dokonywanej przez przybyłych do nas gości. Profesjonalizm, z jakim dane przedsiębiorstwo przygotowało się do targów to nader istotne świadectwo, pozwalające obdarzyć je większym zaufaniem. Możemy być pewni, że wszelkie niedbalstwo i prowizorka będą rzucać się w oczy.

Stoiska wystawiennicze oferowane przez firmę Exact to najlepszy sposób na to, by umiarkowanym kosztem przygotować znakomitą ekspozycję pozwalającą najlepiej zaprezentować własne atuty. Różnorodność proponowanych przez nas konstrukcji i możliwość tworzenia ich pod konkretne wymiary sprawia, że każdy bez trudu wyposaży się u nas w dokładnie takie, jakich potrzebuje.

Masz już wyjątkowe stoisko? Zadbaj o całą resztę!

Jeśli dysponujemy już konstrukcją, z którą bez obaw możemy zaprezentować się publiczności, mamy znakomity atut. O to, by zrobić jak najlepsze wrażenie i uzyskać dzięki obecności na targach jak najwięcej korzyści, warto zadbać jeszcze na kilka innych sposobów. Trzeba odpowiednio wcześnie możliwie szeroko promować fakt naszego udziału w imprezie, wszelkimi kanałami – zarówno poprzez zaproszenia dla kluczowych klientów, jak i reklamy w branżowych mediach i własnych kanałach komunikacji (strona internetowa, profile w mediach społecznościowych itd.). Podczas trwania wydarzenia komunikacja z gośćmi nadal jest niezwykle istotna. Po za kompetentną obsługą bardzo przydadzą się również dostępne w naszej ofercie stojaki na ulotki, dzięki którym każdy łatwo będzie mógł pozyskać więcej informacji i zabrać druk pozwalający mu zachować wizytę na naszym stoisku w pamięci – tę samą funkcję pełnią różne gadżety.

Powróciwszy z targów podziękujmy wszystkim za wizytę i podsumujmy uzyskane owoce, co pozwoli lepiej przygotować się do następnych. Nasze praktyczne, trwałe i łatwe w transporcie oraz montażu stoiska doskonale sprawdzą się jeszcze na wielu kolejnych.