EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Wszyscy wiemy, że podstawą każdej działalności gospodarczej jest bezpieczeństwo wykonywanej w jej ramach pracy. Niestety, dziś wciąż zbyt mała ilość pracodawców rzetelnie dba o to, by na halach produkcyjnych i magazynach panowały idealne, minimalizujące ryzyko warunki. Właśnie dlatego w niniejszym artykule omówimy gadżet, który diametralnie poprawia nie tylko wydajność, ale także pozbywa się przeszkód i niebezpieczeństw, stających przed zatrudnianymi przez nas ludźmi.

Dlaczego powinieneś zainwestować w taśmę odblaskową?

Wbrew pozorom, specjalna, przeznaczona do naszywania na odzież i inne materiały taśma odblaskowa może sprawić, że praca w Twoim przedsiębiorstwie stanie się o wiele łatwiejsza i bezpieczniejsza. Szczególnie jesienią i zimą, kiedy zmrok zapada naprawdę szybko, najczęściej zaskakując pracowników operujących maszynami. Często bowiem przez słabą widoczność przeszkód, wytyczonych dróg i innych pracowników, dochodzi do nieszczęśliwych wypadków.

Wszystko to zmienia się w momencie, kiedy zdecydujemy się wyposażyć stosowaną odzież roboczą w odblaski. Jedna rolka profesjonalnego, pięciocentymetrowego materiału zawiera aż dwieście metrów odbijającego światło materiału, którego jakość poświadczają normy Unii Europejskiej. Ten doskonały produkt jest też w stanie zachować swoje właściwości nawet po wielu wodnych jak i chemicznych praniach, co czyni go idealnym tworzywem do propagowania bezpieczeństwa w pracy. Decydując się na taśmę odblaskową inwestujesz w lepsze osiągi firmy i minimalizujesz ryzyko, związane z pracą w trudnych warunkach.

Wiele możliwości – jeden niezawodny produkt: taśma odblaskowa

W odróżnieniu od taśm odblaskowych samoprzylepnych, w tym przypadku mamy do czynienia z materiałem znacznie trwalszym, który wymaga wszycia lub przyklejenia z pomocą specjalnych klejów. Oznacza to, że w praktyce jego zastosowania stają się naprawdę uniwersalne. Możemy bowiem, tak jak już zdążyliśmy zasugerować, przyszyć silnie odblaskowy materiał do odzieży roboczej, ale także umieścić go w najbardziej newralgicznych częściach hali, by świecąc przypominał o przeszkodach bądź punktach składowania najbardziej delikatnych materiałów.

Co więcej taśma odblaskowa od EXACT sprawdzi się także w przypadku organizowania masowych imprez i wydarzeń, związanych z życiem firmy. Dzięki niej Twoje stoisko na targach i konferencjach stanie się znacznie bardziej widoczne i przyciągające uwagę. Nie czekaj więc i już dziś znajdź najlepsze zastosowanie dla taśmy odblaskowej – wyrobu, sprawdzonego w najcięższych warunkach.