EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Planujesz udział w evencie biznesowym? Dowiedz się, jak zaaranżować efektowne stanowisko targowe. Sprawdź, gdzie najbardziej opłaca się kupować stoiska wystawiennicze. Poznaj porady ekspertów od marketingu i opracuj skuteczną strategię promocji swoich produktów i usług.

Skuteczna reklama na targach

Udział w targach biznesowych to świetny sposób na reklamowanie swojej firmy oraz zapoznanie się z nowinkami branży. Żeby osiągnąć założone cele, trzeba jednak przygotować odpowiednie stanowisko wystawiennicze. Dobrze zaprojektowana przestrzeń jest praktyczna i efektowna wizualnie. Dzięki niej można:

  • przyciągnąć uwagę klientów i potencjalnych partnerów biznesowych,
  • budować wizerunek swojej marki,
  • wyróżnić się wśród konkurencji,
  • zapewnić komfortowe miejsce do pracy osobom odpowiedzialnym za prezentację,
  • bezpiecznie wystawić oferowane produkty.

Inwestycja w wysokiej jakości akcesoria reklamowe bez wątpienia się zwraca. Przedsiębiorcy zauważają to w postaci zwiększenia zysków firmy oraz trafienia do nowych klientów. Po zapoznaniu się z prezentacją oferty konsumenci mają świadomość istnienia i rozwoju marki oraz są bardziej skłonni do korzystania z jej usług.

Jak zaprojektować stoisko wystawowe?

Jest wiele kwestii, które trzeba wziąć pod uwagę, projektując stoisko na targach. Przedsiębiorca musi dobrać odpowiednie akcesoria, wymiary konstrukcji oraz rodzaj i kolor materiałów użytych do jej produkcji. Najlepszym rozwiązaniem jest stanowisko targowe na wymiar. Można dopasować je do swoich indywidualnych potrzeb. Dobry producent zapewni szeroką gamę konfiguracji przestrzeni oraz różne sposoby na jej spersonalizowanie. Warto wybierać polskie firmy, które gwarantują szybką dostawę i polecane są przez przedsiębiorców działających w różnych branżach.

Lady targowe, stoły i krzesła

Osoby odpowiedzialne za prezentację produktów i usług często wykonują swoją pracę przez wiele godzin. Powinny mieć do dyspozycji wygodną przestrzeń do rozmów z klientami. Praktycznym elementem wyposażenia jest profesjonalna lada targowa, która pozwala uporządkować akcesoria wystawiennicze. Od strony wewnętrznej znajdują się pojemne półki. Przechodzący uczestnicy eventu wiedzą też od razu, dokąd podejść, by móc porozmawiać z przedstawicielem firmy. Na stoisku przydatne są krzesła z oparciami. Można ustawić je przy małym stoliku. Wiele zależy od wymiaru stanowiska. Im jest większe, tym więcej mebli można na nim ustawić. Istotne jest zachowanie przestrzeni do swobodnego poruszania się oraz utrzymanie harmonijnego wystroju.

Podświetlenie LED

Jak stworzyć elegancką, prestiżową atmosferę? Projektanci polecają zastosowanie nowoczesnego oświetlenia LED. Stoisko wystawowe z podświetlanymi ścianami wyróżnia się wśród konkurencji oraz na dłużej pozostaje w pamięci konsumentów. Na ściankach można umieścić na przykład nadruk przedstawiający oferowane przez siebie produkty. W ten sposób wzmacnia się przekaz marketingowy nastawiony na sprzedaż określonych artykułów. Co ciekawe, światła LED wpływają na samopoczucie klientów i sprawiają, że są bardziej skłonni do nawiązania interakcji z wystawcą. W ładnej, dobrze oświetlonej przestrzeni po prostu chce się dłużej przebywać. Lampki i listwy ledowe można zamówić w korzystnych cenach.

Nadruki na ścianach

Przedsiębiorca musi określić swoje cele. Mobilne stoiska targowe są bardzo uniwersalne, ponieważ można je łatwo składać, rozkładać oraz przewozić w różne miejsca. Trzeba jednak zastanowić się, jaki wizerunek marki mają kształtować. Działania marketingowe firmy powinny być spójne. Istotna jest na przykład kolorystyka. Warto pamiętać o symbolice barw i ich psychologicznym wpływie na człowieka. Czerwień działa w sposób energetyzujący, zieleń uspokaja, a błękit sprzyja koncentracji. Na ścianach można nanieść różnego rodzaju nadruki. Może to być po prostu logo marki, zdjęcia lub hasła reklamowe. Grafikę warto zmieniać, w zależności od okazji i charakteru eventu biznesowego.

Solidność konstrukcji

Inwestując w modułowe stoisko targowe, trzeba zwrócić uwagę na jakość jego wykonania. Konstrukcja musi być solidna, aby bez problemu nadawała się do wielokrotnego użytku. W zestawie powinny znajdować się akcesoria do bezpiecznego i wygodnego transportu wszystkich elementów. Części mobilnego stanowiska można zmieścić w poręcznej torbie poliestrowej o wielkości bagażu podręcznego, dzięki czemu łatwo przewieźć je samochodem osobowym. Potrzeby przedsiębiorców z biegiem czasu mogą się zmieniać. Modułowe stoisko targowe jest projektowane w taki sposób, by przedsiębiorca miał możliwość dowolnego rozbudowywania go i modyfikacji konfiguracji. Początkujące firmy często rozpoczynają od małych konstrukcji, później natomiast dodają do nich nowe elementy i zwiększają metraż przestrzeni wystawowej.

Producent stoisk targowych

Chcesz efektownie zaprezentować się na targach biznesowych? Zaprojektuj profesjonalne stoisko wystawiennicze. Postaw na ścianki z podświetleniem LED, spersonalizowany nadruk i praktyczną ladę targową. Potrzebujesz pomocy? Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci różne konfiguracje stanowisk i doradzimy przy wyborze rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb marki.