EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Chcesz zwrócić uwagę swoich klientów? Zainwestuj w spersonalizowany namiot eventowy. Sprawdź, jak maksymalnie wykorzystać potencjał tego produktu. Poznaj najlepsze zewnętrzne systemy reklamowe i zaplanuj efektywną promocję produktów i usług. Dowiedz się, gdzie najlepiej zamówić akcesoria marketingowe.

Zewnętrzne systemy wystawiennicze

Przedsiębiorcy poszukują różnych metod promowania swojej marki. Biorą udział w targach branżowych i różnego rodzaju eventach biznesowych. Takie okazje wymagają odpowiedniego przygotowania oraz profesjonalnych akcesoriów, które będą budować pozytywny wizerunek firmy. W przypadku wydarzeń plenerowych niezbędne są systemy wystawiennicze zewnętrzne. Uczestnicy potrzebują bezpiecznego i efektownego wizualnie miejsca, które można wykorzystać do celów marketingowych. Świetnym rozwiązaniem jest spersonalizowany namiot reklamowy. To produkt dość uniwersalny, spełniający potrzeby przedsiębiorców z różnych branż.

Namiot reklamowy

Najlepsze systemy wystawiennicze są zaprojektowane według indywidualnych potrzeb inwestora. Do wyboru jest wiele opcji. Jaki namiot eventowy wybrać? Producenci oferują konstrukcje o różnych wymiarach i kolorach. Zakup warto rozpocząć od indywidualnej konsultacji i dokładnego zapoznania się z katalogiem sprzedawcy. Czym kierować się przy wyborze namiotu i jaki nadruk na nim umieścić? Trzeba zwrócić uwagę na kilka kwestii.

Odporność na warunki atmosferyczne

Warunki plenerowe bywają sporym wyzwaniem. Pogodę czasami trudno przewidzieć. Może panować upał, wiać silny wiatr lub spaść deszcz. Namiot reklamowy pełni praktyczną funkcję, ponieważ stanowi ochronę przed warunkami atmosferycznymi. Chroni zarówno uczestników wydarzenia, jak i wystawiane przez przedsiębiorcę produkty oraz inne akcesoria marketingowe. Warto sprawdzić jakość materiałów, z jakich została wykonana konstrukcja namiotowa. Najlepsze są tkaniny wodoodporne, które nawet w przypadku deszczu nie przesiąkają. Niezbędny jest również obciążnik, który sprawia, że namiot stabilnie stoi na miejscu i nie przewraca się pod wpływem podmuchów wiatru. Najczęściej wykorzystywane są ciężarki żeliwne o wadze około 10 kilogramów.

Wymiary konstrukcji

Kolejną kwestią, którą musi rozważyć przedsiębiorca, są wymiary namiotu. Dużą popularnością cieszą się modele mierzące 3 x 3 lub 3 x 4,5 metrów. Wewnątrz bez problemu zmieści się kilka osób oraz asortyment wystawienniczy. Ponadto tego typu konstrukcje są dość łatwe do złożenia. Postawienie ścian i dachu zajmuje zaledwie chwilę. Całość opiera się na aluminiowym stelażu. Praktycznym rozwiązaniem jest możliwość regulacji wysokości górnej części. Zadaszenie można obniżać lub podwyższać, w zależności od swoich potrzeb na określonym evencie.

Spersonalizowany nadruk

Bardzo ważnym elementem projektowania systemów wystawienniczych jest ich spersonalizowanie pod kątem identyfikacji wizualnej marki. Namioty reklamowe z nadrukiem najczęściej oznaczone zostają logo firmy. Jeśli konstrukcja ma być uniwersalna i będzie służyć na wielu różnych eventach, warto postawić na taki projekt i minimalistyczną, lecz przyciągającą wzrok grafikę. W przypadku wyjątkowych imprez przedsiębiorcy mogą zdecydować się na nadrukowanie hasła reklamowego odnoszącego się do danej okazji. Najlepsi producenci doradzają klientom przy projektowaniu konstrukcji. Ponadto dysponują nowoczesnymi metodami nanoszenia nadruku, dzięki którym grafika jest wyrazista, odporna na blaknięcie pod wpływem słońca i ścieranie.

Konfiguracja namiotu

Zazwyczaj namiot eventowy składa się z dachu i trzech pełnych ścian. Konfigurację konstrukcji również można spersonalizować, na przykład poprzez zwiększenie wymiarów. Dodatkowo producenci oferują różnorodne akcesoria, takie jak uchwyt z rotatorem do flagi reklamowej, potykacze, słupki odgradzające, stojaki na ulotki i lady targowe. Odpowiednie wyposażenie ułatwia pracę wystawców, ale także zwraca uwagę klientów i jest elementem kształtowania wizerunku marki.

Zastosowanie namiotów reklamowych

Do czego można wykorzystać namiot reklamowy z nadrukiem? Świetnie sprawdza się jako miejsce do prezentacji produktów i usług. Można ustawić w nim oferowane klientom artykuły, przeprowadzić degustację artykułów spożywczych i rozdawać darmowe próbki. Wiele zależy od charakteru eventu. Na firmowych piknikach rodzinnych w namiocie można urządzić kreatywną przestrzeń do malowania dzieciom twarzy i zabaw z animatorem. Przedsiębiorcy mają do dyspozycji również namioty eventowe na wynajem, które udostępniane są na wskazany czas. Są tanie i dostępne od zaraz. Szczególnie doceniają je przedsiębiorcy nieposiadający wystarczającej liczby własnych systemów wystawienniczych lub chcący zaoszczędzić na ich zakupie. Wypożyczalnia oferuje konstrukcje namiotowe o różnych kształtach i wymiarach.

Profesjonalne systemy reklamowe

Już wiesz, jak wybrać odpowiedni namiot reklamowy. Postaw na modele wykonane z wodoodpornego, solidnego materiału i dobierz nadruk zgodny z identyfikacją wizualną Twojej marki. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci przy wyborze najlepszych zewnętrznych systemów wystawienniczych.