EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Materiały, na których umieszczamy przekaz marketingowy, mają znacznie szersze spektrum zastosowań. Choćby dla branży turystycznej – w firmie EXACT chętnie podejmujemy współpracę z hotelami i innymi obiektami z tego sektora. Przykładowe potykacze reklamowe z wymiennymi grafikami mogą służyć zarówno celom promocyjnym podczas targów, jak też przekazywać istotne informacje dla gości wewnątrz obiektu. Stawiamy na uniwersalność oraz walory praktyczne, dlatego zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszym asortymentem!

Potykacz reklamowy wykorzystasz w wielu różnorodnych sytuacjach. Zapewniamy dobrą jakość w przystępnej cenie

Jak skutecznie przyciągnąć potencjalnych klientów, by weszli do środka? To proste: rozstawić przed wejściem tablicę, która będzie rzucała się w oczy i w atrakcyjny sposób zaprezentuje ofertę lokalu. Wszelkiego typu potykacze reklamowe są wykorzystywane między innymi przez restauracje, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne, a nawet sklepy oferujące skrajnie odmienne towary: od produktów spożywczych po artykuły szkolne czy ubrania. Nośniki przygotowane dla Twojej firmy przez specjalistów EXACT będą skierowanym do konsumentów zaproszeniem, któremu mało kto się oprze! Solidny potykacz reklamowy sprawdzi się zarówno w warunkach outdoorowych, jak również we wnętrzach. Chcesz zaprezentować ofertę specjalną na dzisiejszy dzień, zwrócić uwagę klientom by uważali na mokrą podłogę, a może przypomnieć o promocji z okazji zbliżających się świąt? Wystarczy podmienić grafikę w potykaczu i gotowe! Zamawiając jeden nośnik dostajesz całe multum możliwości!

W asortymencie EXACT z pewnością znajdziesz takie potykacze reklamowe, które spełnią wszystkie Twoje wymagania

Mamy zarówno dwustronne tablice z profili aluminiowych z ramkami zatrzaskowymi, jak też produkty z drewnianymi nogami i przystosowane do pisania po nich kredą. Współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami, dlatego mamy pewność że nasi Klienci otrzymują dokładnie to, czego potrzebują i oczekują. Potykacze reklamowe mogą zostać wyposażone w funkcjonalne rozwiązania, żeby wymienić tylko całkowicie wodoodporne, nieprzemakalne ramy OWZ czy solidną podstawę, skutecznie zapobiegającą wywróceniu nośnika pod wpływem wiatru lub przypadkowego potrącenia. Zachęcamy do kontaktu z przedstawicielami EXACT oraz zapoznania się z wszystkimi z naszego asortymentu! Oferujemy potykacze w wielu formatach, które są w stanie pełnić znacznie więcej funkcji niż jedynie reklama!