EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Ryk silnika, pisk i zapach palonej gumy — to zjawisko dobrze znane fanom motoryzacji, których jest naprawdę wielu. Zlot motoryzacyjny to idealna okazja, by pochwalić się autami, poznać równie zakręconych fanatyków i spędzić miło czas, dyskutując o samochodach. Poza miejscem, datą i czasem trwania zlotu warto zastanowić się nad innymi rzeczami, takimi jak: promocja firm detailingowych, sponsorzy, stoiska z gadżetami i dobre jedzenie. Nie może zabraknąć również interesujących konkursów i pokazów — w których każdy klubowicz może wziąć udział. Jak różne formy reklamy wpłyną na zwiększenie atrakcyjności zlotu?

Stoisko promocyjne z gadżetami i ścianki reklamowe

Niezależnie czy jest to zlot fanów BMW, Mercedesa czy Audi — odrestaurowanych czy sportowych aut – na pewno nie może na nim zabraknąć mnóstwa atrakcji. Stoiska promocyjne to świetna opcja, by zachęcić fanów do kupna gadżetów, nic więc dziwnego, że breloki z logo klubu, smycze i kubki to najpopularniejsze bajery na tego typu widowiskach. Wyeksponowane na stojakach ulotki przykują uwagę niejednego miłośnika samochodowego. Świetną opcję stanowi również ścianka reklamowa na wymiar z logo danego wydarzenia — uczestnicy zlotu chętnie wykonają sobie na jej tle pamiątkowe fotografie, którymi następnie podzielą się w mediach społecznościowych. To wręcz idealna forma promocji danego klubu.

Przykuj uwagę fanów

Flagi reklamowe i namiot z własnym nadrukiem to również świetne, a przede wszystkim przykuwające uwagę reklamy. Winder reklamowy z logo wygląda naprawdę efektownie i wykorzystywany jest właśnie najczęściej na zlotach fanów motoryzacji. Powiewająca flaga przywita wjeżdżających uczestników, którzy z radością i fascynacją będą przeżywać ten dzień. Solidne namioty z wydrukowaną na nich reklamą klubu sprawdzą się także jako funkcjonalny gadżet imprezy — wystarczy odpowiednio zaaranżować ich przestrzeń. Może znajdować się tam stanowisko z ciepłą herbatą czy kawą i jedzeniem. Często bywa też tak, że warunki pogodowe nie sprzyjają organizacji wydarzenia w konkretnym dniu — z tego powodu warto wykorzystać namiot, ponieważ jego wodoodporna tkanina będzie stanowiła ochronę przed deszczem czy wiatrem.

Jak widać stoiska, ścianki, flagi i namioty reklamowe to funkcjonalna, nowoczesna, a także przydatna forma promocji każdej imprezy. Organizatorzy zlotów przed każdym tego typu spotkaniem mają naprawdę sporo pracy, by na fanach czterech kółek zrobić ogromne wrażenie. Świetna reklama, samochody, nagłośnienie, jedzenie, różnego rodzaju ciekawe atrakcje i konkursy to klucz do tego, aby uczestnicy miło spędzili czas. Aktualnie coraz więcej osób zaangażowanych jest w organizację imprez motoryzacyjnych — aby wyróżnić się na tle innych, warto zastosować powyższy pomysł. Z pewnością w interesujący sposób zareklamuje się wtedy swój klub.