EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Kiedy jakaś firma szykuje się do ujawnienia ważnej informacji albo zaprezentowania rewolucyjnego produktu podczas branżowej konferencji, musi zadbać zarówno o promocję, jak i bezpieczeństwo. Wzmożone zainteresowanie podekscytowanych klientów jest jak najbardziej pożądane, jednak w żadnym momencie nie można sobie pozwolić na utratę kontroli nad przebiegiem wydarzeń. Mowa tu nie tylko o przekazie reklamowym czy prezentacji, ale też zachowaniu gości. Dlatego podczas budowania stoiska wystawowego na targi trzeba odpowiednio zaaranżować przestrzeń dookoła, w czym nasze słupki odgradzające są niezastąpione.

Wyznacz widzom ścieżkę, aby zapoznawali się z wystawą we właściwej kolejności

Poprowadzenie targowych gości od punktu A do punktów B, C i D wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. W halach wystawowych często panuje utrudniający komunikację hałas, zewsząd dobiegają również intensywne bodźce wizualne, a nawet zapachowe. W takich warunkach trudno skupić na sobie uwagę. Słupki odgradzające to prosta, a zarazem niezwykle skuteczna metoda pokierowania widzów dokładnie tam, dokąd umyślił to sobie wystawca. Wielokrotnie otrzymaliśmy potwierdzenie tego faktu od zadowolonych Klientów firmy EXACT. Bardzo obrazowym przykładem są targi kulinarne, gdzie próbowanie wymyślnych dań stanowi gwóźdź programu. A jako że smak potrawy przez pewien czas zostaje na języku, kolejność degustacji ma ogromne znaczenie dla jakości doznań.

Masz strefę VIP? Musisz wyraźnie pokazać, gdzie znajduje się nieprzekraczalna granica

Specjalne gadżety rozdawane najwierniejszym klientom, prezentacje za zamkniętymi drzwiami dla uczestników programu lojalnościowego czy wreszcie spotkania fanów z gwiazdami – ambasadorami marki. Istnieje całe mnóstwo technik promocyjnych opierających swoje działanie na ekskluzywności. Naturalnie strefa VIP musi być oddzielona od reszty stanowiska. Fizycznie słupki odgradzające są raczej mało wymagającą przeszkodą do sforsowania, jednak sama ich obecność stanowi wyraźny i zrozumiały dla wszystkich sygnał: „nieupoważnionym wstęp wzbroniony”. Kontrola tłumu wprawdzie brzmi nieco złowieszczo i kojarzy się z zamieszkami, ale to właśnie niepotrzebnego (potencjalnie destrukcyjnego) chaosu chcą uniknąć wystawcy na branżowych konferencjach.

Wydaje się, że w tym momencie użyteczność słupków odgradzających podczas targów nie podlega już żadnej dyskusji. EXACT posiada szeroki asortyment produktów z tej kategorii, podobnie jak praktycznych akcesoriów w rodzaju wkładów kasetowych z taśmą oraz tabliczek montowanych na paliki. Gwarantujemy najwyższą jakość i estetykę wykonania – zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów oferty!