EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Lepsze jest wrogiem dobrego – stara mądrość zaskakująco dobrze pasuje do współczesnych trendów w marketingu. Niemałe grono ekspertów uważa, że w dobie coraz dynamiczniejszej cyfryzacji należy skoncentrować się tylko i wyłącznie na przekazie internetowym oraz nowinkach w rodzaju rzeczywistości rozszerzonej. W firmie EXACT jesteśmy innego zdania: uważamy, że umiejętne wykorzystanie tradycyjnych nośników reklamy wciąż przynosi świetne rezultaty. Bardzo dobrym przykładem potwierdzającym naszą tezę są roll upy. Pionowe, rozwijane banery nadal znajdują szereg praktycznych zastosowań.

Roll upy jako reklamy zewnętrzne w tłumnie odwiedzanych miejscach publicznych

Współcześnie w miejskim krajobrazie trudno nie dostrzec rozmaitych działań marketingowych. Galerie handlowe, dworce kolejowe i autobusowe czy inne ogólnodostępne punkty w zasadzie nie mogą obejść się bez reklam. Zarówno sklepów działających w danym miejscu, jak też usług i towarów oferowanych zupełnie gdzie indziej. Ten drugi pomysł wydaje się karkołomny, ale mamy na to proste wyjaśnienie. Roll up nie tyle pełni rolę bezpośredniej zachęty, co stanowi krótką, zwięzłą, a przede wszystkim doskonale widoczną informację. W zasadzie nikt nie podejmuje decyzji zakupowych tuż po kontakcie z przekazem marketingowym. Czy kiedykolwiek zdarzyło się Wam rzucić wszystko i pobiec do sklepu? Zapewne nie – dlaczego więc Wasi klienci mieliby zachowywać się inaczej? Istotą reklamy jest utrwalenie skojarzeń z marką w świadomości potencjalnych klientów. Kiedy pojawia się u nich określona potrzeba, sprzedaż staje się naturalną koleją rzeczy – wybiorą to, co w jakiś sposób wcześniej poznali.

Swoją obecność na branżowych wydarzeniach trzeba wyraźnie zaznaczyć

Wszelkiej maści targi i konferencje – wyłącznie dla specjalistów albo o charakterze otwartym – stwarzają idealną sposobność do tego, aby pokazać się licznej publiczności. Roll up przygotowany przez EXACT niewątpliwie uczyni firmowe stanowisko lepiej widocznym. Atrakcyjna grafika i chwytliwe hasła mają oczywiście kluczowe znaczenie, ale ich ekspozycja również odgrywa istotną rolę. Profesjonalna, wyrazista oprawa budzi większe zaufanie niż sklecone naprędce, przewracające się od byle podmuchu banery.

Warto jeszcze wspomnieć, iż roll upy stanowią rozwiązanie nie tylko użyteczne, ale też korzystne ekonomicznie. Koszty przygotowania i późniejszej ekspozycji takiego nośnika są stosunkowo niskie. Zwłaszcza po uwzględnieniu późniejszej liczby odbiorców, którzy będą mieli do czynienia z taką reklamą. O łatwości rozkładania oraz przenoszenia już nie wspominając. Zachęcamy do zapoznania się z rozbudowaną ofertą naszej firmy na roll upy i inne banery.