EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Kiedy wchodzisz do sklepu z zamiarem zrobienia zakupów, pierwszym, co rzuca Ci się w oczy, są ceny produktów. Mogą być wysokie lub niskie, ale to właśnie one przykuwają Twój wzrok. Tak samo reaguje Klient, który przychodzi do Twojego stacjonarnego sklepu – dobrze jest więc zadbać o prezentację cen produktów. Jeśli zrobisz to w estetyczny, nowoczesny sposób, zachęcisz odwiedzających do zakupów, niezależnie od tego, czy akurat trwa promocja. Zobacz, jak osiągnąć taki cel.

Dzięki potykaczowi reklamowemu kreatywnie zaprezentujesz swoją ofertę

Warto wiedzieć, że zgodnie z ustawą sprzed kilkunastu lat towar wystawiany na sklepowych półkach nie musi mieć już metek z cenami, powinna ona znajdować się jedynie na przywieszce lub przymocowanej obok produktu tabliczce. To daje przedsiębiorcom o wiele w iększe możliwości reklamowania danego przedmiotu oraz informowania Klientów o korzystnych dla nich obniżkach. Stosują oni więc mnóstwo sposobów na wyeksponowanie atrakcyjnych cen towarów, a do najpopularniejszych z nich należą potykacze reklamowe od naszej firmy EXACT. Dzięki nim można w prosty sposób zaprezentować dany artykuł wraz z jego przystępną ceną i zaciekawić tym przechodzących. Postaw potykacz przed wejściem do sklepu, a przekonasz się, ilu ludzi wejdzie do niego i zapyta i przedstawioną promocję. Tego typu nośnik reklamowy przydaje się zwłaszcza właścicielom restauracji. Na kredowej tablicy albo w specjalnie przygotowanej do tego ramce mogą bowiem umieścić aktualne menu, a Klient jeszcze przed wejściem do lokalu zdecyduje, co chce zamówić.

Potykacz to nie wszystko. Zobacz, jak możesz wyeksponować reklamę firmy

Restauracja czy kawiarnia to nie jedyne miejsca, gdzie można zastosować nasz potykacz reklamowy. Jego skuteczność chwalą także przedsiębiorcy posiadający sklepy wielobranżowe, spożywcze, drogerie i wiele innych. Wystawienie potykacza na chodnik, gdzie przechodzi codziennie wielu ludzi, skutkuje zwiększoną liczbą Klientów, którzy chociażby z ciekawości zaglądają do środka, by przekonać się na własne oczy o dostępnych tam atrakcyjnych cenach. Jesteś zainteresowany również innymi formami reklamy dla swojej firmy? W EXACT proponujemy Ci też pojemne, stabilne i funkcjonalne stojaki na ulotki, które mogą z powodzeniem współpracować z potykaczem. Wystarczy, że obok niego ustawisz stojak, a ludzie, zachęceni widoczną z daleka korzystną ofertą, z pewnością sięgną po ulotkę, by dowiedzieć się o niej nieco więcej. Opisywany potykacz możesz też wykorzystać na wystawie sklepowej, na przykład do prezentacji ceny widniejącego na niej produktu. Możliwości są wręcz nieograniczone i od Ciebie zależy, jak zagospodarujesz oferowaną przez potykacze przestrzeń reklamową.