EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Dla wielu firm i przedsiębiorców okazja do zaprezentowania się szerszej publiczności podczas targów czy eventów stanowi ciekawe wyzwanie i powód prawdziwej burzy mózgów. Aby skutecznie trafić do klienta, zainteresować przechodniów, wyróżnić się z tłumu i przyciągnąć uwagę na dłużej niezbędne są dobre pomysły i ich fachowa realizacja. Z pomocą przychodzą profesjonaliści, którzy doradzą jaki system wystawienniczy wybrać i jakimi metodami skupiać na sobie uwagę odbiorców. Zobaczmy, jak robi się to w Exact, bo dzięki naszym poradom zawsze udaje się podjąć trafne wybory.

Czym są mobilne systemy wystawiennicze?

Nowoczesne stoiska modułowe łączą sobie zalety interesującego designu, praktyczności i mobilności, przystępnej ceny oraz łatwości rozstawiania. To cztery asy w talii kart, dzięki którym wygrywamy z konkurencją. Jako że przeznaczone pod stoiska powierzchnie mają zmienne wymiary i nie zawsze regularne kształty, to system wystawienniczy, składający się z modułów, umożliwia zaaranżowanie całości w sposób optymalny, by zapewnić wygodę i swobodę poruszania się dla odwiedzających oraz stanowić spójną wizualnie całość. Przykładowo, stoiska targowe ALURAMA można w dowolny sposób modyfikować, czyli powiększać lub pomniejszać zmieniając liczbę modułów, skonstruowanych z lekkich i wytrzymałych ram aluminiowych, wykonanych z profilu 40×40 mm. Przy zastosowaniu najbardziej praktycznej szerokości 100 cm oraz wybranej wysokości, maksymalnie do 300 cm, uzyskujemy łatwe w transporcie, ustawianiu, montażu i demontażu stoisko o dużych możliwościach konfiguracji. Wszystko uzupełnia grafika, będąca efektownym tłem, eksponującym to, co chcemy odbiorcom zareklamować.

Kluczowe zalety korzystania z mobilnych systemów wystawienniczych dostępnych na rynku. Dobrze zaprojektowany i wykonany z dbałością o jakość system wystawienniczy będzie służył na wielu imprezach masowych, wystawach czy prezentacjach. Główne zalety mobilnych rozwiązań to przede wszystkim łatwość przewożenia modułów oraz możliwości zamawiania nowych grafik i wcielania w życie aktualnie potrzebnych pomysłów ekspozycyjnych. W systemie ALURAMA owe grafiki są wykonywane na dwa sposoby: na tkaninie elastycznej, obszytej taśmą silikonową, którą można złożyć do gabarytów bagażu podręcznego oraz na płytach ze spienionego PCV, grubości 3-4 mm, oklejonych folią z laminatem ochronnym. Tak więc nowa koncepcja wizualna nie oznacza konieczności zmiany systemu wystawienniczego, co ogranicza niepotrzebne wydatki i sprzyja wcielaniu w życie różnych kreatywnych koncepcji.

Rodzaje mobilnych systemów wystawienniczych dostępnych na rynku.

Cieszące się nieustannym uznaniem i zyskujące na popularności systemy Easy Frame z oferty Exact pozwalają na zbudowanie stoiska targowego o nieprzeciętnej estetyce, z dowolną grafiką tła oraz o maksymalnej wygodzie transportu, nawet bez konieczności używania większych pojazdów dostawczych. Całość opiera się na lekkiej ale stabilnej konstrukcji z aluminiowych ram o standardowej wielkości 100 x 230 cm, które można łączyć w większe struktury bez użycia narzędzi. Wybrana grafika wysokiej jakości jest eksponowana na elastycznej tkaninie, obszywanej taśmą silikonową, a rozkładanie stoiska jest banalnie proste i intuicyjne. Bardzo konkurencyjnie cenowo prezentuje się modułowe stoisko tekstylne MEGA SEG, czyli kolejny niekłopotliwy w transporcie i rozstawianiu system budowy ścian oraz zabudowy stoisk targowych, również z dwustronną grafiką tekstylną. Składa się z modułów skonstruowanych z ram aluminiowych o standardowej wielkości 100 x 200 cm, opcjonalnie podwyższanych do 250 cm. Całość oczywiście można ze sobą łączyć w większe struktury, ale ten system umożliwia też instalację jednej, dużej grafiki obejmującej wiele modułów, co jest bardzo interesującą opcją.

Jak wybrać odpowiedni system wystawienniczy dla Twojego biznesu?

Współczesne systemy wystawiennicze oferują mnóstwo możliwości personalizacji i dostosowywania pod specyficzne oczekiwania klientów, dlatego każdy z nich będzie dużą, trójwymiarową wizytówką firmy i przyciągającym wzrok elementem stoiska targowego. Istotne jednak jest określenie tego, gdzie i kiedy będzie rozstawiane oraz jakie najważniejsze cechy ma spełniać. Wyznaczenie budżetu, wybranie sposobu aranżacji, częstotliwości używania oraz metod transportu i przechowywania systemu pozwala na trafny wybór, który można z pewnością oznaczyć pieczęcią „będzie pan zadowolony”.