EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Mało jest równie praktycznych, łatwych w wykorzystaniu i skutecznych nośników reklamowych jak potykacze. W centrum niejednego miasta trudno czasami znaleźć ulicę, na której nie byłyby wystawione, znajdują też znakomite zastosowanie wewnątrz obiektów. Niesie to ze sobą sporą różnorodność ich form – do naszej oferty włączyliśmy ich kilka, aby mogły jak najlepiej służyć wszystkim zamawiającym je Klientom. Zapraszamy więc na mały ich przegląd.

Ustal, do czego i gdzie ma służyć dany nośnik

Jednym z często spotykanych sposobów wykorzystania potykacza jest wystawienie go prostopadle do kierunku ruchu na chodniku, aby ułatwiał przechodniom zlokalizowanie i zidentyfikowanie danego miejsca, często także promował konkretne propozycje z jego oferty. Tego rodzaju zastosowanie niesie ze sobą pewne wyzwania. Reklamie takiej zagrażają warunki pogodowe w postaci przede wszystkim wilgoci i wiatru, a także możliwość kolizji z niedostatecznie spostrzegawczymi uczestnikami ruchu, lub aktywność wandali usiłujących ją przewrócić. Dlatego wszędzie tam, gdzie nośnik tego typu ma być elementem stałym (choćby przez kilka miesięcy) warto zastosować odmianę do użytku zewnętrznego, która w naszej ofercie dostępna jest także w wersji całkowicie wodoodpornej. Masywny zbiornik pełniący rolę podstawy i sprężyste mocowanie sprawią, że możemy być o niego spokojni.

We wnętrzach, a także tam, gdzie nie jest problemem chowanie potykacza, znakomicie sprawdzi się popularna odmiana z ramek OWZ, charakteryzująca się skromnym, estetycznym wyglądem. Może pełnić rozmaite funkcje – promować czasowe promocje (wymiana arkuszy jest wszak bardzo łatwa), stanowić drogowskaz, nośnik informacyjny czy jakikolwiek inny. Tam, gdzie częste zmiany treści nie są konieczne, przyda się zaś lekki model z PCV, który okleja się grafikami.

Puść wodze fantazji i zyskaj sympatię swoich klientów

Szczególnym rodzajem jest potykacz drewniany ze ścieralną tablicą nadającą się do zapisywania kredą. Od wielu lat jest to stały widok towarzyszący zwłaszcza wszelkiego typu lokalom gastronomicznym. Największą zaletą jest jego atrakcyjny wygląd, a także możliwość umieszczania rozmaitych napisów. Przy odrobinie twórczej inwencji, ten niezwykle prosty, banalny wręcz nośnik wraz z siłą, jaką stanowią media społecznościowe stawał się niekiedy znakomitym wprost narzędziem promocji, dzięki gościom i przechodniom rozsyłającym co bardziej oryginalne hasła czy rysunki. Siła takiej tablicy wynika m.in. z tego, że nawet najbardziej profesjonalnie przygotowane, ale jednak powtarzalne w formie treści zaczęły już umykać naszej uwadze. Te napisane odręcznie przykuwają ją często skuteczniej. Tym bardziej, jeśli są kreatywne i wywołują odpowiednie emocje. Łatwość zmiany napisów sprawia przy tym, że szybko zareagujemy na każde wydarzenie. Potykacze takie dostępne w naszej ofercie, dzięki wysokiej jakości drewna i starannej impregnacji charakteryzują się przy tym znakomitą trwałością. Sprawdź naszą ofertę!