EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Aby działania marketingowe odznaczały się skutecznością, muszą być różnorodne. Obok tradycyjnych nośników reklamowych powinny pojawić się nowoczesne formy promocji, a praktyczne rozwiązania – iść w parze z tymi niespotykanymi nigdzie indziej. Te cechy idealnie łączy w sobie nasz rollup, który możesz obejrzeć na stronie internetowej. Doskonale nadaje się on do reklamowania firmy na targach branżowych czy targach pracy, podczas konferencji lub bezpośrednio w siedzibie przedsiębiorstwa. Perfekcyjnie wykonany rollup z nadrukiem Twojej firmy stanie się tłem dla istotnych informacji o niej, a także jej mobilną reklamą.

Funkcjonalny rollup zareklamuje Twoją firmę w każdych warunkach

Na takich wydarzeniach, jak targi branżowe, można obecnie spotkać coraz większą liczbę wystawców. To znacznie ogranicza przestrzeń dostępną dla jednej firmy – przecież hale wystawowe nie rozszerzają się w magiczny sposób zgodnie z potrzebami organizatorów. Dlatego przed wyruszeniem na tego rodzaju event warto dobrze przemyśleć rozkład swojego stoiska i to, jak przetransportować jego elementy. Po raz kolejny idealnym rozwiązaniem okażą się tutaj rollupy, które można w prosty sposób złożyć, a po rozstawieniu nie zajmują zbyt dużo miejsca, gdyż wykorzystują przestrzeń w pionie. Są one doskonałym nośnikiem dla reklamy wizualnej, która przyciągnie wzrok przechodniów i skłoni ich do odwiedzenia stoiska. Te rollupy, które proponujemy w naszej firmie EXACT, są wykonane solidnie i estetycznie, co czyni je perfekcyjnym tłem dla Twoich treści promocyjnych. Na dodatek tego typu reklama podnosi Twoją mobilność: nawet, kiedy jednego dnia musisz wziąć udział w kilku konferencjach, dzięki roll upowi szybko i sprawnie przygotujesz swoją prezentację.

Konferencje, wyjazdy firmowe, targi: roll up warto mieć wszędzie

Gdy posiadasz roll up z nadrukiem reklamującym Twoją firmę, nie musisz już inwestować w dodatkowe materiały promocyjne. On posłuży Ci przez długie lata, a Ty będziesz zadowolony z jego wszechstronności i nienagannego wyglądu. Eksperci z EXACT zwracają szczególną uwagę na niezawodność i trwałość roll upu, dlatego każdy model jest u nas wykonywany z wodoodpornego materiału, chroniącego reklamę przed uszkodzeniami mechanicznymi. Stawiamy też na lekką, aluminiową konstrukcję i pojemną torbę, w której z łatwością schowasz zwinięty roll up. Taką reklamę możesz rozłożyć w każdej chwili i w dowolnym miejscu, na dodatek w kilka sekund. Dobrze wiesz, że w dzisiejszych realiach przyciągnięcie uwagi potencjalnego Klienta nie jest rzeczą łatwą. Oczekiwania konsumentów rosną i czasami trudno je spełnić – posiadanie roll upa rozwiązuje ten problem. To on zainteresuje Twoich odbiorców i sprawi, że chętnie podejdą oni do stoiska firmowego.