EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Przekazywanie niezbędnych wiadomości osobom wchodzącym do budynku czy jednego z działów ma dzisiaj szczególnie istotną rolę. Niektórzy mają lekki stosunek do obowiązujących obostrzeń, często tłumacząc się że „nie wiedzieli” o panujących zasadach. Aby nie pozostawiać żadnych wątpliwości, najlepiej wykorzystać w tym celu wszystkie dostępne środki. Na przykład zmieniając potykacze reklamowe w niemożliwe do przeoczenia znaki informacyjne.

Nie wszyscy rozglądają się po ścianach. Ale każdy patrzy na to, co znajduje się pod nogami

W pośpiechu bardzo łatwo przegapić komunikaty przyklejone do szyb albo umieszczone w gablotach. Znajdują się nieco z boku pola widzenia i czasami nawet jaskrawe, krzykliwe kolory mogą nie wystarczyć, by skutecznie przykuć uwagę przechodzących osób. Kto patrzy na wszystko, co znajduje się w sklepach witrynach przy ulicy albo na tablicach informacyjnych w urzędach? Tymczasem dobrze usadowione potykacze reklamowe stanowią specyficzną „przeszkodę” na drodze. W związku z tym należy skupić się na nich przynajmniej na moment – wtedy łatwiej wywołać w odbiorcy odpowiednią refleksję. Nośniki oferowane przez EXACT mogą pełnić znacznie więcej funkcji, niż czysty marketing.

System OWZ pozwoli Ci błyskawicznie wymienić grafiki prezentowane z obu stron potykacza reklamowego

Wszystko zależy od tego, jakie treści trafią do środka. O ile pisanie kredą po tablicy wymaga poświęcenia chwili na zmianę przekazu, tak w przypadku innych konstrukcji wszystko zajmie niemal dosłownie mgnienie oka. Mowa tutaj przede wszystkim o potykaczach reklamowych z systemem Otwórz, Wyjmij i Zamknij. Mocna, stabilna konstrukcja, a do tego mocne ramki zatrzaskowe z aluminium. W zupełności wystarczy minuta, aby grafikę reklamową wymienić na mini-plakat informujący o aktualnych regulacjach i vice versa. Oferta EXACT w tej kategorii jest znacznie bardziej rozbudowana. Zachęcamy do zapoznania się ze poszczególnymi typami potykaczy, a także wysyłania zapytań!