EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Występując z jakimkolwiek przekazem musimy zadbać nie tylko o to, by on sam nie miał słabych stron, aletego okazała trybunka reklamowa także o towarzyszącą mu oprawę. Mało który odbiorca skupi się przede wszystkim na analizowaniu treści naszego wywodu czy faktycznych cech promowanego przez nas produktu. Jego nastawienie będzie rezultatem wrażeń wywołanych przez dużo więcej czynników. Jeśli wzbudzimy zaufanie i przekonanie o pełnym profesjonalizmie naszego działania, praca taka stanie się dużo łatwiejszą.

Bądź gospodarzem przestrzeni, w której jesteś

Wszystko, co jest nowe i nieznane budzi pewną nieufność. Łatwość identyfikacji podmiotu reprezentowanego przez stoisko promocyjne, nawet jeśli dana marka nie jest jeszcze szeroko rozpoznawalna, stanowi czynnik pozwalający napotykającym je ludziom obdarzać je dużo większym zaufaniem. M.in. dlatego okazała trybunka reklamowa o dużej powierzchni umożliwiającej nanoszenie efektownych elementów graficznych jest narzędziem znacznie podnoszącym skuteczność działań promocyjnych prowadzonych w przestrzeni publicznej. W centrach handlowych czy wszystkich innych miejscach zapewniających liczne grono odbiorców widujemy ją więc nader często. Poza tym istotny jest sam fakt posiadania profesjonalnie przygotowanego stanowiska, nienoszącego znamion jakiejkolwiek prowizorki.

Ta stosunkowo prosta konstrukcja może mieć jednak szersze zastosowanie – warto wyposażyć w nią miejsce, w którym odbywać będziemy publiczne wystąpienia. Przestrzeń w sposób wyraźny zagospodarowana przez firmę, organizację czy inny podmiot niezwykle pomaga w wywarciu na odbiorcach dobrego wrażenia.

Z tego samego powodu warto wyposażyć się także w ściankę reklamową. Pozwoli ona zarówno na uzyskanie korzystnie wyglądającego tła niezależnie od konkretnego otoczenia, jak i efektowne zorganizowanie przestrzeni. Minimum to roll up pełniący w takiej sytuacji rolę podobną do totemu.

Stworzymy dokładnie takie elementy, jakich potrzebujesz

Wieloletnie doświadczenie w branży wystawienniczej pozwoliło nam bardzo dobrze poznać potrzeby, jakie Klienci mają w tym obszarze. Efektem tego jest szeroki wybór wszystkich wymienionych elementów. Przygotowywane przez nas trybunki mogą pełnić rolę obiektów służących różnego rodzaju działaniom promocyjnym, w tym np. stoisk degustacyjnych. W każdym przypadku będzie to wyrób łączący efektowny wygląd z zaletami praktycznymi, co czyni z niego użyteczne narzędzie pracy. Liczne są także dostępne rozwiązania w zakresie ścianek reklamowych i rollupów. U nas można wyposażyć się w akcesoria bardzo łatwe w montażu oraz składaniu i transporcie, co ma ogromne znaczenie z punktu widzenia skali wyzwań logistycznych, a więc także ich kosztów, jakie wiążą się z podejmowanymi przedsięwzięciami.