EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Bez wątpienia bezpieczeństwo w pracy powinno należeć do priorytetów każdego przedsiębiorcy. W poniższym artykule zastanawiamy się nad tym, jak jeszcze skuteczniej zapewnić Twoim pracownikom bezpieczeństwo i uniknąć niepotrzebnych zdarzeń losowych. Tych, które mogą wpłynąć nie tylko na pojedynczych zatrudnionych, ale również na całą firmę.

Taśma odblaskowa sprawi, że zobaczysz wszystko jeszcze wyraźniej!

Oczywiście omawiana tu przez nas taśma odblaskowa samoprzylepna wbrew pozorom nie jest produktem, którego potrzebujemy jedynie w absolutnych ciemnościach. Z jej odbijających światło właściwości skorzystamy także wszędzie tam, gdzie oświetlenie jest zdecydowanie słabsze, niż byśmy tego chcieli. Takie sytuacje najczęściej zachodzą w różnego rodzaju magazynach, gdzie duże ilości towaru potrafią dosłownie położyć się cieniem na komforcie pracy.

Tymczasem, aby czynności i procesy firmowe przebiegały płynniej, potrzebujemy gadżetu, który pomoże naszym ludziom w lepszym nawigowaniu pomiędzy konkretnymi przeszkodami. Teren pracy oraz jego najbardziej newralgiczne punkty najlepiej oznaczyć samoprzylepnymi odblaskami. Sprawią one, że delikatny towar lub konkretny odcinek trasy staną się dużo bardziej widoczne. Dodatkowo za taśmą odblaskową przemawiają jej właściwości samoprzylepne. To dzięki nim z łatwością oznaczymy wszelkie przeszkody na drodze maszyn i pracowników. Przytwierdzając do nich produkt, którego parametry odbijania światła regulowane są przez normy Unii Europejskiej, znacznie zwiększymy bezpieczeństwo poruszania się w słabo oświetlonych obszarach.

Poznaj szerokie zastosowanie taśmy odblaskowej i skorzystaj z oferty EXACT

Scenariuszy, w których pożytek znajduje samoprzylepna taśma odblaskowa, jest bardzo wiele. W naszym asortymencie znajdziesz dwa najczęściej używane modele kolorystyczne, czerwono-biały oraz żółto-czarny. Oczywiście stosowanie obu wersji w jednej przestrzeni także ma swoje atuty. Najważniejszym jest ten, że można jednocześnie wytyczyć ścieżki poruszania się maszyn oraz ludzi, a także dokładnie wskazać rejony, w których występują przeszkody lub takie, gdzie wymagana jest dodatkowa doza ostrożności. Należy podkreślić, że taśma odblaskowa samoprzylepna będzie doskonale pełnić swoje funkcje również poza zakładem pracy. Słowem, znajdzie ona zastosowanie wszędzie tam, gdzie potrzebna okaże się klarownie wytyczona droga, w tym między innymi: na targach branżowych i konferencjach lub wszelkiego rodzaju warsztatach oraz szkoleniach.