EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Jeśli masz wrażenie, ze wykorzystałeś już wszystkie nośniki reklamowe i zupełnie nie masz pomysłu, jak wypromować swoją usługę albo produkt – to znak, że nie widziałeś jeszcze naszej flagi. Tak zwane windery są dziś niezwykle popularne na wszelkiego rodzaju eventach, festiwalach, a nawet ustawia się je bezpośrednio przy siedzibie firmy. Ich forma, rozmiary oraz generowany przez wiatr dźwięk przykuwają uwagę przechodniów i skłaniają ich do zapoznania się z ofertą danego przedsiębiorstwa. Dlaczego jeszcze warto zainwestować we flagi reklamowe od EXACT? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule.

Sprawdź, czy w Twoim przypadku flaga będzie dobrym rozwiązaniem

Chociaż zwykle są nazywane „beach flagami”, zastosowanie takich nośników reklamowych nie ogranicza się jedynie do plaży. Przydają się wszędzie tam, gdzie wymagana jest czasowa lub sezonowa prezentacja produktów czy usług, a więc nawet na targach branżowych, festiwalach, firmowych wydarzeniach i przy innych tego typu okazjach. Widoczne na pierwszy rzut oka flagi reklamowe od naszej firmy EXACT przypadły do gustu szczególnie przedsiębiorcom z branży turystycznej – stąd właśnie wzięła się ich nazwa. Na zatłoczonej uliczce w miejscowości wypoczynkowej łatwiej bowiem dostrzec powiewającą z daleka flagę, niż osadzony blisko ziemi potykacz czy plakat. Jednak, jak już wspomnieliśmy, można je wykorzystać również gdzie indziej. Winder reklamowy sprawdza się zwłaszcza jako narzędzie promocji na różnego rodzaju targach czy w plenerze. Nietrudno się zatem domyślić, że flaga plażowa to nośnik reklamy, który można zastosować zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń.

Flaga to nie wszystko. Dowiedz się, o czym pamiętać podczas jej montażu

Samo posiadanie flagi reklamowej nie wystarcza do pozyskania Klientów – trzeba ją jeszcze odpowiednio wyeksponować. Do tego celu przydają się przenośne maszty modułowe, a także solidne, umocnione podstawy flagowe. Dzięki temu konstrukcji nie zaszkodzi nawet silny wiatr, a Ty będziesz mógł z powodzeniem promować swoją firmę przez długi czas. Maszty i podstawy do flag, które oferuje EXACT, są wykonane z lekkich, a jednocześnie trwałych materiałów, dlatego nie sprawiają żadnych problemów przy transporcie czy składaniu. Wielu przedsiębiorców ma problem z wyborem właściwej podstawy do flagi, dlatego spieszymy z podpowiedzią. Dla flag reklamowych, jakie będą znajdować się w zamkniętych pomieszczeniach, odpowiednia będzie stalowa, płaska i kwadratowa podstawa, która idealnie wpasuje się w design biura. Natomiast jeśli chcesz, by flaga znajdowała się na zewnątrz budynku, konieczna będzie cięższa podstawa, o wadze do kilkunastu kilogramów, zabezpieczona obciążnikiem wodnym.