EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Wybierasz się na targi branżowe, wynająłeś nieduże stoisko i chcesz zadbać o estetyczną oprawę graficzną swojego stanowiska? A może sprzedajesz ręcznie robioną biżuterię na pasażu handlowym i pragniesz wyróżnić swoją ofertę na tle innych sprzedawców? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie – ścianki reklamowe na wymiar! Z ich pomocą stworzysz przyciągający spojrzenia background i w interesujący sposób zaprezentujesz swoje usługi, wyroby lub postulaty.

Ścianki reklamowe na wymiar – dlaczego warto w nie zainwestować?

Ścianki reklamowe stworzą dopracowane w najmniejszych szczegółach tło dla Twojego biznesu, działań promocyjnych, aktywistycznych czy też doradczych. Taki background sprawi, że Twoje stanowisko będzie prezentować się profesjonalnie, wzbudzi zainteresowanie potencjalnych odbiorców, a także stanie się lepiej widoczne dla osób odwiedzających miejsce, w którym aktualnie przebywasz. Ścianki reklamowe są świetnym nośnikiem reklamy. Możesz na nich umieścić dosłownie wszystko – skróconą ofertę Twojej firmy, logo Twojego biznesu, zaproszenie na darmowe badania medyczne, zachętę do adopcji psa ze schroniska czy też swoje obietnice wyborcze, jeśli kandydujesz do senatu.
Tego rodzaju narzędzie marketingowe sprawdzi się w każdej branży i w niemal w każdej okoliczności. Ścianki reklamowe mogą towarzyszyć Ci na targach, prezentacjach, wystawach czy też w siedzibie Twojej firmy lub w miejscu prowadzenia działalności gospodarczej. Do największych zalet ścianek reklamowych na wymiar możemy zaliczyć:

  • całkowitą personalizację zamówienia – to Ty decydujesz o tym, jak wyglądać będzie ścianka reklamowa i masz wpływ na każdy detal zamówienia,
  • mobilność,
  • efektywne wykorzystanie dostępnej przestrzeni,
  • możliwość wielokrotnego użytku,
  • łatwość utylizacji.

W ofercie firmy EXACT znajdziesz ścianki reklamowe łukowe, ścianki reklamowe płaskie, przestrzenne, przegubowe oraz z systemem linkowym. Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb!

Ścianki reklamowe – co musisz wziąć pod uwagę przed złożeniem zamówienia?

Jedną z najważniejszych kwestii, o której musisz pomyśleć, jest rozmiar i układ wynajętego przez Ciebie stanowiska. Na większości eventów czy targów wystawienniczych dostępne są zróżnicowane pod względem wielkości miejsca dla handlowców. Ścianki reklamowe łukowe doskonale sprawdzą się na stanowiskach, gdzie ilość miejsca jest ograniczona. Podobnie zresztą jak ścianki reklamowe płaskie i tekstylne, których rozmiar można dostosować do bieżących potrzeb. W przypadku bardziej obszernych stanowisk polecamy ścianki przestrzenne i parawanowe, dzięki którym można lepiej zorganizować dostępną przestrzeń i odgrodzić się od sąsiednich stanowisk.
Kolejną ważną rzeczą jest wygląd ścianki, a więc jej kolorystyka oraz dobór grafiki lub treści, które znajdą się w tle Twojego stanowiska. Zastanów się, co chcesz przekazać odwiedzającym. Czy chcesz skupić się na prezentacji nowego produktu, czy może na promocji Twojej marki jako całości? A może wręcz przeciwnie – pragniesz tylko zapewnić sobie jednolite tło dla Twojej ekspozycji? Mamy duże doświadczenie w realizacji zróżnicowanych zleceń. Dołożymy wszelkich starań, by stworzona przez nas ścianka reklamowa była odzwierciedleniem Twojej wizji. Pracujemy na materiałach najwyższej klasy i gwarantujemy doskonałą jakość wydruku. Pomożemy również w montażu ścianki reklamowej, jeśli zajdzie taka potrzeba. Zachęcamy do skorzystania z oferty firmy EXACT!