EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Popularność targów, wystaw i eventów, na których można zaprezentować ofertę swojej firmy lub uskutecznić konkretne działania promocyjne stale rośnie. Na wynajem stoiska targowego podczas takich wydarzeń decydują się zarówno początkujący przedsiębiorcy, jak i firmy z mocną i ustabilizowaną pozycją na rynku. Każdemu wystawcy przyświeca jeden cel – zainteresować odbiorców swoimi usługami/wyrobami i zdobyć nowych klientów. Z pewnością pomoże w tym atrakcyjnie zaaranżowane stanowisko. Jak je zaplanować, dysponując skromnym budżetem?

Stoisko targowe ze ścianek – efektowne i niedrogie!

Wystawiennicze stoisko targowe powinno wyróżniać się na tle konkurencji i samym wyglądem zachęcać uczestników wydarzenia do odwiedzenia Twojego punktu. Nudne, nijakie stanowiska nie przyciągają uwagi gości, a tym samym generują mniejsze zainteresowanie ofertą danej firmy. Oczywiście nie można też przesadzić w drugą stronę i razić widzów po oczach agresywną reklamą. Aranżacja stoiska targowego powinna być spójna z wizerunkiem przedsiębiorstwa i charakterem branży, w której ono działa. Warto zatem zadbać o efektowną oprawę stoiska przy pomocy ścianek reklamowych.
To najprostszy, a zarazem najbardziej przystępny cenowo sposób na zwiększenie widoczności stanowiska i uatrakcyjnienie go dla widzów. Ścianki reklamowe tworzą swojego rodzaju background dla prezentowanej oferty. Mogą być nośnikiem reklamy lub po prostu tłem dla ekspozycji. Ścianki reklamowe pomogą też skutecznie zagospodarować dostępną przestrzeń – podzielą stanowisko na strefy, oddzielą je od sąsiednich wystawców. Wszystko zależy od tego, na jaki rodzaj ścianek się zdecydujesz. W ofercie firmy EXACT znajdziesz różne rozwiązania na miarę swoich potrzeb i możliwości finansowych.

Stoisko targowe ze ścianek tekstylnych – ścianki dwustronne do różnych zastosowań

Wystawcom na targach i uczestnikom eventów promocyjnych serdecznie polecamy dwustronne ścianki tekstylne, które charakteryzują się lekkością i łatwością transportu. Biorąc pod uwagę mobilny charakter wystaw, są to cechy, na które warto zwrócić uwagę. Ścianki tekstylne można ozdobić dowolną grafiką, logo firmy, hasłem reklamowym lub skróconym opisem oferty. Jesteśmy w stanie wykonać na niej każdy nadruk i to w doskonałej rozdzielczości. Typowa ścianka tekstylna składa się z ram z profili aluminiowych, do których mocuje się tkaninę obszytą silikonową taśmą. Dla większej wygody transportu możemy pociąć tę tkaninę na mniejsze fragmenty. Pragniemy też uspokoić osoby, które martwią się o zagniecenia na materiale. Ścianka tekstylna automatycznie rozprostowuje się po umieszczeniu jej na konstrukcji. Nie wymaga ona żadnych zabiegów konserwacyjnych.

Stoisko targowe ze ścianek tekstylnych z oświetleniem

Oferujemy również dwustronne ścianki tekstylne z energooszczędnym oświetleniem LED-owym lub halogenowym. Wszelkie kable niezbędne do oświetlenia konstrukcji rozplanowaliśmy tak, aby były one niewidoczne dla osób trzecich. Lampy przydadzą się wieczorową porą, a w oprócz tego wpłyną one pozytywnie na całościową aranżację stoiska. Gra świateł w połączeniu z ciekawą grafiką i delikatną teksturą materiału dodadzą wyjątkowego uroku całemu stanowisku wystawienniczemu.