EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Prowadzenie intensywnych działań reklamowych to duże wyzwanie logistyczne. Przy napiętym kalendarzu każda minuta jest na wagę złota. A skoro czasu nie da się kupić za żadne pieniądze, dbamy o to by produkty z naszego katalogu nie sprawiały żadnych trudności podczas składania czy transportu. Konstrukcja rollupów będzie tutaj bardzo dobrym przykładem.

Solidne wykonanie z mocnych materiałów nie musi oznaczać dużego ciężaru

Nośniki z rozwijaną grafiką mają niezwykle szerokie zastosowanie. Począwszy od wzbogacenia firmowej siedziby o przykuwające wzrok materiały promocyjne, aż po budowę firmowego stanowiska targowego albo mobilnego punktu point of sale. Wspomniane POS-y mają charakter tymczasowy, czyli po upływie umówionego okresu należy go uprzątnąć i albo przenieść do kolejnej lokalizacji, albo schować do jakiegoś magazynu na przechowanie. Złożone rollupy zajmują znacznie mniej miejsca niż w pełnej okazałości. Co ważne, zwinięcie płachty nijak nie wpływa na jej stan czy estetykę. Po kolejnym rozłożeniu prezentuje się równie efektownie, co za pierwszym razem. Wgniecenia, podarcia – w firmie EXACT nie ma mowy o podobnych niedoskonałościach. A całość waży mniej więcej tyle, co dwa 5-litrowe baniaki z wodą.

Każdy rollup w naszej firmie cechuje się praktycznymi, prostymi w obsłudze rozwiązaniami

Jak widać na wielu załączonych zdjęciach, konstrukcje reklamowe składają się z wielu elementów. Modułowość pozwala zaoszczędzić bezcenną przestrzeń, a także zabrać na firmowy wyjazd więcej części zapasowych niż zwykle. Takie elementy „mechaniczne” rollupa, jak sprężyna napinająca albo poprzeczka zaciskowa, mają bowiem ograniczoną żywotność. Nawet jeśli w EXACT oferujemy produkty z trwałych, sprawdzonych materiałów, to również one nie będą niezniszczalne. Zawsze lepiej być dobrze przygotowanym, że coś może odmówić posłuszeństwa w najmniej odpowiednim momencie. Wybierając nasze rollupy masz znacznie większą pewność, że tego rodzaju zdarzenia nie będą miały poważniejszych konsekwencji – wystarczy szybka wymiana i po problemie ani śladu!