EXACT| UL. CISOWA 3| 05-092 ŁOMIANKI| tel. 22 774 01 52 22 774 56 60

Potykacze reklamowe w różnych formach, kształtach i rozmiarach są stałym elementem ulic i pasaży, zwłaszcza tam, gdzie jest ciągły ruch pieszy. Ta schludna i elegancka metoda przekazu działa skutecznie i przyciąga uwagę przechodniów – unikatowe potykacze reklamowe są świetnym sposobem wyróżnienia się spośród innych, który dodatkowo przedstawia niezwykle korzystny stosunek ceny do skuteczności. Dlaczego warto w nie zainwestować i jak wybierać spełniające najlepsze standardy potykacze reklamowe z obecnych na rynku?

Jak wybrać odpowiedni typ potykacza dla Twojego biznesu?

Sposoby reklamy i marketingu bezpośredniego stale się zmieniają i ewoluują, by skutecznie docierać do odbiorców i zwiększać zasięgi. Jeśli o potykaczach mowa, to ich zasięg jest naprawdę spory – trudno przejść wobec niego obojętnie nawet nie rzuciwszy wzrokiem, a czasem te kilka sekund wystarcza, aby zainteresować przechodzącą osobę treścią i skłonić do jej odczytania. Ustawiając w pobliżu wejścia do swojej firmy potykacze, stojaki reklamowe bądź windery możesz zaprosić do środka skuteczniej, niż eksponując reklamę za pomocą billboardów czy plakatów reklamowych. Wachlarz rozwiązań, mnogość wzorów i różnorodność materiałów pozwalają wybrać model, który będzie wyglądać niezwykle gustownie i stanowić zewnętrzną wizytówkę firmy. Drewniane potykacze reklamowe, aluminiowe lub dwustronne z PCV – do koloru, do wyboru i swobodnej aranżacji. Fachowe doradztwo profesjonalistów i dobry projekt graficzny znajdującej się w środku reklamy z pewnością przyciągną uwagę i zainteresowanie pieszych.

Trwałość vs. mobilność: co wybrać w potykaczach reklamowych?

Materiały używane do konstrukcji potykaczy muszą zapewniać ich trwałość, aby dobrze znosiły zmienną aurę – opady deszczu i prażące promienie słoneczne. Z pewnością drewniane potykacze nie mogą się poszczycić wyjątkową odpornością zapisanej kredą na tablicy treści na deszcze i burze, są natomiast lekkie, poręczne i umożliwiają zabranie ich sprzed lokalu w dosłownie kilka sekund. Typowe potykacze outdoor są doskonale zabezpieczone przed czynnikami atmosferycznymi, opierają się silnym wiatrom i słotom oraz chronią eksponowane treści przed zniszczeniem. Ich nieco mniejsza mobilność, wynikająca z masywniejszej konstrukcji nie stanowi zbyt dotkliwej wady, jest raczej cechą, którą należy zaakceptować przy wyborze takiego rozwiązania.

Eko-przyjazne potykacze: czy warto w nie inwestować?

Obecne na rynku ekologiczne potykacze reklamowe z tektury są wyprodukowane przy dużym udziale materiałów pochodzących z recyklingu i wykorzystują nawet 80% ponownie przetworzonych włókien. Czy są praktyczne i dobrze sprawdzą się w naszym klimacie? Z pewnością będą nadawać się do okresowego wykorzystania w sezonie letnim, a także prezentowania treści reklamowych bądź informacji z zamkniętych pomieszczeniach – halach, galeriach handlowych czy lobby hotelowym. Takie oryginalne potykacze reklamowe są eko-przyjazne, natomiast należy pamiętać, że nie jest to dobry wybór dla każdego, a ich ograniczona funkcjonalność sprawia, że mogą się nie sprawdzić w zewnętrznych zastosowaniach.

Bezpieczeństwo i stabilność potykaczy: co należy wiedzieć?

Wszystkie potykacze, tablice reklamowe czy stojaki na ulotki powinny być zaprojektowane oraz wykonane w zgodzie ze standardami bezpieczeństwa. Oznacza to, że muszą przede wszystkim być stabilne, pozbawione ostrych krawędzi oraz w żaden sposób nie zagrażać swoją obecnością osobom, które obok przechodzą. Solidne nogi, odpowiedni kąt rozstawienia czy też balast w postaci zbiornika na wodę lub piasek zapobiegają przypadkowemu przewróceniu się i ewentualnym uderzeniu w przechodnia. Oczywiście szalone porywy wiatru bądź nieostrożność pieszego, wpadającego w roztargnieniu na potykacz są trudne do przewidzenia, niemniej jednak nawet w takich sytuacjach potykacz reklamowy nie powinien wyrządzić nikomu krzywdy. Dbałość o jakość wykonania to także używanie sprawdzonych materiałów, pochodzących z pewnego źródła i spełniających obowiązujące normy. Stanowi to gwarancję tego, że potykacz jest wykonany solidnie oraz trwały, a jednocześnie do jego produkcji nie użyto jakichkolwiek komponentów, które mogą być potencjalnie szkodliwe dla zdrowia człowieka. W Exact doskonale wiemy, że jakość materiałów i staranność wykonania to nie jest miejsce na kompromisy, dlatego od lat cieszymy się doskonałą opinią wśród grona zadowolonych klientów, którzy nam zaufali.